COPYRIGHT UPOZORNENIE: (Pre nahrávanie obrázkov)

Majiteľ tejto webovej stránky Vám udeľuje právo na upload obrázkov na server, ktoré budú viditeľné a prístupné verejnosti. Obrázky podliehajú autorskému právu a právu tretích strán. Vkladajte len fotografie, ktoré ste sami vytvorili, a ubezpečte sa, že sú určite bez výskytu práv tretích strán a že nie sú v rozpore so zákonmi Vašej krajiny. Vlastník stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za obrázky, ktoré ste nahrali. Nahraním obrázku dávate výslovný súhlas tejto dohode.


COPYRIGHT UPOZORNENIE: (Pre nahrávanie videí, dokumentov, software, atd..)

Majiteľ tejto webovej stránky Vám udeľuje právo na upload na server, ktoré budú viditeľné a prístupné verejnosti. Videá podliehajú autorskému právu a právu tretích strán. Vkladajte len produkty, ktoré ste sami vytvorili alebo je možné šíriť zadarmo a ubezpečte sa, že sú určite bez výskytu práv tretích strán a že nie sú v rozpore so zákonmi Vašej krajiny. Vlastník stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za videá, ktoré ste nahrali. Nahraním videá dávate výslovný súhlas tejto dohode.


Podmienky a pravidla web stránky

V prípade vkladanie článku platia nasledovné pravidlá:
Všetky články vkladáte na vlastnú zodpovednosť. Vložené články sa zverejňujú automaticky. Ako portál Stiahnut.vikea.sk nenesie zodpovednosť za vložené články. Plná zodpovednosť sa tíka užívateľa, ktorý článok vloží. V prípade porušenie autorských práv (pri oznámení tretej strany na porušenie) článok okamžite bude odstránený a užívateľ, ktorý článok pridal bude vymazaný z databázy Stiahnut.vikea.sk.Web stránka nevyžaduje od užívateľov žiadne súkromné informácie, ktoré podliehajú zákonu GDPR. Web stránka vyžaduje iba "užívateľské meno", ktoré je vymyslené, " email" , ktoré tiež môže byť vymyslené ale funkčné, a naposledy heslo, ktoré je šifrované a nikto nemá prístup. A ani portál Stiahnut.vikea.sk
Pre takéto prípady ak ste zabudli údaje k prihláseniu, tak použite funkciu "Zabudol som meno alebo heslo" Táto funkcia je automatická a portál nemá na to vplyv. Ďakujeme za pochopenie.